Sesan Bilişim..

İletişim

Adnankahveci Mah. Ihlamur Sok. No:3/A D:16
Beylidüzü / Beykent
İSTANBUL
Pzt-Cmtrs: 9:00-21:30
Pazar: 12:00-18:30
Mail Adresimiz

info@sesanbilisim.com

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle bütün işlemlerinizi elimizden geldiğince hızlı bitirmeye çalışıyoruz fakat bazı özel durumlarda işlem süresi en fazla 3-4 güne kadar uzayabiliyor, böyle bir durumla karşılaştığımızda size nedeniyle beraber izah ediyoruz, fakat genellikle bütün sorunlarınızı GÜN İÇİNDE hallediyoruz.

Genellikle sorunun tam olarak hangi sebepten dolayı oluştuğunu öğrendikten sonra, size fiyat hakkında bilgisini sunuyoruz, bazı standart ücretlerimiz olsa bile genellikle fiyatlar yapılan işe ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösteriyor.

Sesan Bilişimı tercih ettiğinizde hiç bir aracı, müşteri temsilcisi gibi kişilerle uğraşmayıp, direk sorununuzu çözebilecek kişiyle muhattap olursunuz ve çoğu sattığımız üründe 1-1 değişim garantisi sunduğumuzdan dolayı tamir veya garanti prosedürü ile uğraşmasınız.

Her müşterimize istisnasız " Bilgisayarınızın içinde önemli bilgi mevcut mu? " sorusunu sorarız, düşük bir ihtimalde olsa bu prosedürü atlasak dahi bütün bilgileri kontrol edip, kendi hard diskimize yedeklerini alıp, tamir işlemi bittikten sonra tekrar yükleriz. Sesan Bilişimda bilgileriniz güvende, endişelenmenize gerek yok!